Vitajte na stránke priemyselného parku Šalgovík.

Už viac ako 9 rokov pôsobenia na trhu.

Areál

Výhodnou kombináciou ceny, polohy a kvalitnej starostlivosti správcu sa tvorí to správne miesto pre podnikanie malých a stredných podnikateľov. Len 3 km od mesta Prešov, v jednej z jeho mestských častí – Šalgovíku, sme vytvorili výrobný a skladový, logistický komplex o kapacite 50 hál.

Zobraziť viac

História

Z histórie sme sa dozvedeli, že šalgovický areál bol vybudovaný v 70-tich rokoch dvadsiateho storočia na okraji obce Šalgovík, ktorá je dnes už mestskou časťou Prešova. V tej dobe slúžil na chov hydiny, spracovania a distribúciu hydinového mäsa a vajíčok na územie Slovenska a Čiech a tiež aj ďalších okolitých štátov.

Zobraziť viac

Haly

Šalgovické výrobné a skladovacie haly sa rozprestierajú v štyroch sekciách, ktoré sú už od hlavného vchodu prehľadne označené navigačným systémom tabúľ a návestí.

Zobraziť viac

Priemyselný areál

50 tisíc m2 v 50 výrobných a skladových halách. Len 3 km od mesta Prešov s možnosťou vonkajšieho skladovania. Prístup pre kamiónovú dopravu. Možnosť úpravy priestorov podľa požiadaviek klienta. Nájom 2,30 € / m2 / mesiac. Média podľa odberových meračov. Parkovanie v cene…

Služby

Sme radi, že od roku 2004 sa môžeme tešiť viac ako stovke dlhodobo spokojných klientov v administratívnych a výrobných objektoch, medzi ktoré patrí aj tento areál. Areál je prístupný 24 hodín. Naším klientom poskytujeme prístup do areálu kamiónovou dopravou bez…

Podmienky

Pomerom ceny nájmu, lokality a kvality starostlivosti o klienta poskytujeme unikátne podmienky pre aktivity malých a stredných podnikateľov: – od 2,30 e/m2 na mesiac – možnosť nájmu celej haly alebo len jej časti.