Referencie

Medzi našich klientov patria aj spoločnosti

BEK BAUSTOFFE SLOVAKIA, s.r.o.

Veľkoobchodná firma zaoberajúca sa predajom materiálov pre suchú vnútornú výstavbu i fasádny systém a poradenskou činnosťou v tejto oblasti. Na Slovensku pôsobí už 11-ty rok a sieťou svojich pobočiek, z ktorých každá má primerané skladové priestory, pokrýva celé Slovensko.

HAGARD: HAL, a.s.

Akciová spoločnosť HAGARD:HAL sa špecializuje na KOMPLEXNÉ, rýchle a kvalitné dodávanie káblov a vodičov, elektroinštalačného materiálu, elektroprístrojov, osvetľovacej techniky, svetelných zdrojov a mnohých ďalších komponentov pre energetické stavby, veľké, stredné i menšie stavebné a obchodné firmy, elektrikárov, stavebníkov i širokú spotrebiteľskú verejnosť.

HEINEKEN SLOVENSKO, a.s.

Spoločnosť s momentálne najväčším medzinárodným predajom zo všetkých pivovarov na svete. Zahŕňa tri pivovary doma, v Holandsku, a okolo 100 spoločností inde vo svete, v ktorých má vlastnícke podiely či licenčné zmluvy, vyprodukuje takmer 79 miliónov hektolitrov piva ročne. Vo svetovom meradle je dnes značkou No 2.

SDC, spol. s r.o.

Dcérska spoločnosť HEINEKEN SLOVENSKO, a.s. Momentálne jenda z najväčších distribučných potravinárskych spoločností na Slovensku