Vitajte na stránke podnikateľského areálu EUROCENTRUM.

Už viac ako 9 rokov pôsobenia na trhu.

Administratívne priestory

Časť podnikateľského areálu s administratívnymi priestormi plynule prechádza do časti so skladovacími priestormi a ohraničujú ju rozsiahle príjazdové a parkovacie plochy. Príjazdové a parkovacie plochy tejto časti sú schopné absorbovať premávku premávku tých najväčších kamiónových súprav. Administratívne priestory predstavujú komplex dvoch administratívnych budov.

Zobraziť viac

Skladovacie priestory

Administratívna časť podnikateľského centra svojou západnou stenou plynule pokračuje do skladovacej časti. Táto sa vyznačuje svojou priestrannosťou a variabilitou predeľovania jej priestorov. Výška týchto priestorov predstavuje 7 m a spolu s dokonale hladko upravenou podlahou, vhodnou pre manipuláciu s tovarom aj väčších hmotností dotvárajú priestranný skladovací priestor o veľkosti 3168 m².

Zobraziť viac

O nás

Správca podnikateľského areálu EUROCENTRUM, spoločnosť KAMELIA GROUP, spol. s r.o., Košice, je súčasťou skupiny siedmich spoločností, zaoberajúcich sa predovšetkým správou a nájmom nehnuteľností pre podnikateľské účely s pôsobením na celom východnom Slovensku.

Zobraziť viac

Servis a Služby

Denne sa staráme o našich klientov v objektoch rôzneho využitia, ktoré spravujeme vo viacerých krajských mestách. So správou podnikateľských centier máme dlhoročné skúsenosti, ktoré uplatňujeme v praxi pri každodennej komunikácii s našim klientom – nájomcom. Záleží nám na tom, aby naši klienti prenajaté a nami spravované…

Záujem o nájom priestorov

Hľadáte vhodné priestory na podnikanie? Uvažujete o výmene doterajších priestorov? Veríme, že Vám pomôžeme urobiť správne rozhodnutie! Ak máte záujem – hoci len informatívny a celkom nezáväzný – o nájom priestorov v podnikateľskom areály EUROCENTRUM, vyplňte a odošlite nám prosím nasledujúce údaje a my Vám zašleme…

Cena

Podnikateľský areál EUROCENTRUM je svojou polohou predurčený vyhovieť požiadavkám a nárokom úspešného podnikania. Našim prínosom je vytvorenie optimálnej kombinácie ceny nájmu a úrovne poskytovaných služieb v podnikateľskom areáli EUROCENTRUM. Dohodnutú cenu nájmu garantujeme počas celej doby nájmu.